Тепловізори Sig Sauer

ТОП
Тепловізійний приціл коліматора Sig Sauer Echo1 (206x156) 914 м
04781
Тепловізійний приціл Sig Sauer Echo1 1-2x Digital поєднує в собі технологію тепловидения з швидким ц..
0
51 942 грн.
Тепловізори Sig Sauer

Тепловізори Sig Sauer

Sig Sauer - міжнародний виробник зброї, оптики та аксесуарів. Компанія є одним з лідерів в області інновацій. Пропонує користувачам найсучасніші рішення для виконання завдань з охорони правопорядку, ведення спостереження, військово-спортивних ігор, особистого захисту, полювання.

Висока якість, максимальна надійність, неперевершена продуктивність - відмінні риси тепловізорів та інших товарів Sig Sauer. Продукція компанії виготовляється з використанням фірмових технологій, що збільшують функціонал і полегшують користування приладами.

Тепловізори Sig Sauer можна купити в інтернет-магазині «Профоптика». Реалізуємо оригінальні моделі за доступними цінами. У нас передбачена оперативна доставка замовлень по території України (безкоштовна для клієнтів при покупці від 1000 грн.).

Особливості моделей тепловізорів Sig Sauer

В асортименті компанії представлені інноваційні електрооптичні прилади. Компанія Sig Sauer випускає тепловізійні коліматорні приціли. Це унікальні пристрої, які отримали основний функціонал і переваги двох класів оптичних приладів: тепловізорів та коліматорів.

Тепловізор Sig Sauer

В асортименті Sig Sauer представлено кілька моделей тепловізійних прицілів:

  • Echo1 - перша версія тепловізорів-коліматорів бренду. Передбачено збільшення 1-2 х (це цифровий зум). Приціл здатний виявити фігуру на відстані 914 м. В Echo1 встановлена матриця, що має роздільну здатність 206 на 156 пікс. 30-герцової частоти оновлення екрану досить для комфортного спостереження за нерухомими і рухомими об'єктами ітаприцілювання. На вибір користувача надається 5 видів прицільних марок.
  • Echo3 - остання версія прицілів Sig Sauer. Випускається з об'єктивом 23 і 40 мм. Можна вибрати тепловізор зі збільшенням 1-6 х або 2-12 х. Echo3 має 8 колірних палітр і кілька прицільних сіток на вибір стрілка. У цих тепловізійних прицілах Sig Sauer передбачена можливість підключення до додатка SIG BDX. Крім того, прилади сумісні з дальномерами компанії.

Тепловізори Sig Sauer - незамінні пристрої при пошуку цілі та дичини. У цих приладах стрілок дивиться на РК-екран, а не в окуляр, як в звичайних тепловізійних прицілах. Це спрощує конструкцію та забезпечує простоту і зручність користування приладом.

Переваги використання тепловізорів Sig Sauer

Тепловізійний коліматорний приціл відмінно підходить для роботи на невеликих дистанціях в умовах обмеженої видимості. Поєднання можливості бачити теплову ціль в несприятливих умовах і вести прицільний вогонь навскидку дуже важливо.

Наприклад, працівникам силових структур при роботі в задимлених приміщеннях, коли потрібно швидко нейтралізувати супротивника або знайти шляхи відступу. Мисливці за допомогою прицілів компанії Sig Sauer отримують можливість виявити дичину в кущах, серед густої трави, в повній темряві.

Тепловізори-коліматори можна використовувати і вдень. Єдине обмеження для світлого часу доби - коли температура навколишнього середовища близька до температури мішені.

Тепловізійний приціл Sig Sauer

Основні переваги тепловізорів Sig Sauer:

  • Легкий та міцний корпус. Для виробництва приладів використовується магнієвий сплав, полімери балістичної категорії. Кожна модель має захист від проникнення всередину пилу та вологи.
  • Кілька варіантів сітки та кольорової палітри - можна вибрати найбільш оптимальний із заводських, враховуючи особливості навколишнього середовища і цілі. Також передбачена можливість завантажувати нові прицільні марки.
  • Оснащені якісними лінзами - тепловізійні приціли бренду виводять на екран зображення без спотворень. Лінзи мають спеціальне покриття для захисту від стирання.
  • Різноманітні налаштування роботи - через внутрішнє меню можна змінити вид прицільної сітки, включити режим BDX тощо.
  • Наявність USB-порту - можна підключати тепловізійний прилад до інших пристроїв для передачі відзнятого матеріалу (фото, відео). Передбачена можливість продовжити автономність роботи тепловізора, підключити USB-блок живлення.

Прилади можна встановлювати практично на будь-яку зброю. За рахунок компактних габаритів і невеликої ваги вони не обтяжують екіпіровку стрілка. Дуже добре підходять для виконання спецзавдань, використання на полюванні.

Щоб купити тепловізійний приціл Sig Sauer за вигідною ціною, звертайтеся до консультантів інтернет-магазину «Профоптика». Допоможемо визначитися з вибором моделі та запропонуємо найбільш зручний спосіб доставки і оплати товару.