Тепловізори NvecTech

Тепловізійний монокуляр NVECTech Model 3 (384x288) 2435м
05748
Преміальні тепловізійні монокуляри від компанії NVECTECH серії Model 3 створені на найдосконаліших с..
0
79 800 грн.
Тепловізори NvecTech

Тепловізори NvecTech

В асортименті NvecTech Company - високотехнологічні тепловізійні приціли, монокуляри, камери, біноклі. Компанія виробляє кріплення для багатьох марок карабінів. Є офіційним дистриб'ютором PARD, представником компаній MAK, Hikvision, Guide на ринку України.

Тепловізори компанії NvecTech можна купити за вигідною ціною в інтернет-магазині «Профоптика». Реалізуємо товари з оперативною доставкою по території України. У нас можна придбати кращі за якістю та характеристикам оптичні прилади для полювання і спостереження. Для консультації щодо вибору моделі звертайтеся до наших консультантів.

Асортимент тепловізорів NvecTech

Тепловізійні прилади відмінно справляються з завданнями по спостереженню та охороні, використовуються на полюванні в різний час доби і незалежно від погодних умов. NvecTech пропонує девайси виключно високої якості збірки.

Тепловізор NvecTech Model 3

В каталозі компанії представлені:

  • Монокуляри серії Model 3, 5, 7 - преміальні моделі на сенсорах південнокорейської компанії i3System. Прилади мають максимально компактні габарити. Передбачена можливість кріплення монокуляра NvecTech на шолом. Оснащені вбудованим ЛЦВ. Заряджати тепловізори можна, не виймаючи батарейки з корпусу, за допомогою роз'єму Type-C.
  • Тепловізори NvecTech E2M, E3M - доступні за ціною моделі, мають клас захисту IP66 і не бояться бризок води, клубів пилу. Оснащені дисплеєм з високою роздільною здатністю 720х540 пікс. Передбачено 1х оптичне і 2х цифрове збільшення об'єкта. У вимкненому стані доступний ліхтар.
  • Тепловізійні приціли X35, X50 - корпус доопрацьований та отримав ступінь захисту IP67. Для поліпшення якості зображення використовуються унікальні алгоритми, які дозволяють зменшити шум в теплових сценах. Доступно 2, 4-кратне цифрове збільшення. Максимальна відстань для виявлення об'єкта - 2000 м, в моделях X50 - 3000 м.

Компанія регулярно випускає новинки тепловізорів з поліпшеними параметрами. Наприклад, моделі 2020 року одержали морозостійкий OLED-дисплей з роздільною здатністю 1024 на 768 пікс. Приціли мають малу вагу та рекордний час включення - 2 сек. З додаткових опцій - наявність датчика нахилу, компаса, далекоміра.

У комплекті з тепловізорами NvecTech поставляється спеціально розроблене швидкознімне кріплення на Picatinny і Weaver Rail. Пристрої сумісні з більшістю типів зброї вітчизняного та зарубіжного виробництва.

Ключові особливості тепловізорів NvecTech

Монокуляри та приціли компанії виготовляються з високоміцного алюмінієвого сплаву, що витримує значні навантаження. Завдяки чому тепловізори дозволені до експлуатації при температурі від -40 до +50 ° C. Стойко витримують різку зміну погодних умов, не втрачають працездатності при сильній вологості, спекоті, заморозках.

Тепловізійний приціл NvecTech

Основні відмінності тепловізорів NvecTech Company:

  • Матриця на основі оксиду ванадію - гарантує кращу якість картинки в порівнянні з aSi. Забезпечує чітке виявлення об'єктів прямого бачення, в тому числі при наявності таких перешкод, як чагарники, висока трава.
  • 50-герцева частота оновлення кадрів - за допомогою тепловізорів NvecTech можна вести спостереження та забезпечити точне прицілювання як по нерухомим, так і по швидко рухомим об'єктам. Без затримок і «змащеній» картинки.
  • Кілька типів та кольорів прицільної марки - вибирайте найбільш комфортний для себе, враховуючи особливості навколишнього середовища, освітленість, температурні показники цілі та інші параметри.
  • Мала вага та компактність - приціли і монокуляри NvecTech виготовлені в ергономічному корпусі, прилади легко утримуються однією рукою, вони безпроблемно поміщаються в кишеню сумки або рюкзака.
  • Опція «Картинка в картинці» - подібну функцію мають деякі моделі тепловізорів. Режим дозволяє збільшити окремі елементи об'єкта, не втрачаючи з видимості повну картину того, що відбувається навколо.
  • Просте меню - для управління телевізійними монокулярами передбачені кнопки на корпусі приладів. Зміна режимів, прицільної марки здійснюється натисненням однієї клавіші.

У деяких моделях NvecTech передбачено наявність Wi-Fi-модуля для бездротового підключення до мобільних девайсів. Є роз'єм для підключення відеокабелю.

Пропонуємо замовити тепловізійні приціли та монокуляри NvecTech за найкращою ціною в Україні. Ми є офіційним дилером компанії, тому встановлюємо на товари вартість без переплат. Для оформлення замовлення зателефонуйте або напишіть менеджерам інтернет-магазину «Профоптика».