Тепловізори Leupold

Тепловізійний монокуляр Leupold LTO Tracker 2
05787
Leupold LTO Tracker 2 досить компактний і легкий, щоб взяти на себе навіть найдальшу полювання. Leup..
0
$946
Тепловізори Leupold

Тепловізори Leupold

Тепловізійні прилади Leupold розроблені, виготовлені та зібрані в США. Це всесвітньо відома американська компанія, чиї приціли, монокуляри, біноклі, далекоміри та інша техніка затребувані в цивільному і військовому секторі. Оптика бренду тестується в найсуворіших умовах, щоб гарантувати продуктивність та надійність пристроїв.

Тепловізори Leupold можна замовити в інтернет-магазині «Профоптика». У нас великий вибір товарів для полювання та спостереження. Наші консультанти допоможуть визначитися, який тепловізійний прилад краще підійде для ваших цілей. Підберемо для клієнтів зручний спосіб оплати та доставки товару по Україні.

Який тепловізор Leupold можна купити?

Термоприлади бренду оптимальні для спостереження, виявлення звіра на полюванні, страйкбольних ігор. Тепловізори «Люпольд» дають тактичну перевагу над противником. Пристрої також можна використовувати в охоронних системах для визначення несанкціонованого проникнення на територію.

Тепловізор Leupold

Leupold випускає кілька серій тепловізорів кишенькового формату. Це компактні та легкі прилади, вага яких не перевищує 200-300 грамів. В асортименті компанії «Люпольд» представлена наступна тепловизионная техніка:

  • Мисливські тепловізори LТО-Quеst - відмінний варіант для пошуку пoдpaнкa, використання на вишці під час очікування звіра. Інформація в приладах виводиться на дисплей діагоналлю 2,4 ". На екрані відображаються не тільки сліди, а й джерело тепла та температура в реальному часі. Моделі серії Quеst додатково оснащені вбудованим ліхтариком і камерою з можливістю збереження до 2000 фото.
  • Монокуляри серії LTO Tracker - інноваційні тепловізійні прилади в компактному корпусі. Забезпечують виведення деталізованого і плавного зображення на «Амолед»-дисплей. Тепловізори LTO Tracker від бренду «Люпольд» підходять для дослідження місцевості, охорони та полювання. Незважаючи на невеликі розміри, термопристрої мають відмінні оптичні характеристики. Залежно від моделі, може бути встановлений шести- або семиразовий зум, що дозволяє виявити та розглянути об'єкти навіть на великій відстані.

Компанія Leupold постійно вдосконалює свою продукцію. Якщо тепловізори LTO Tracker і Tracker 2, Quest оснащені сенсором 206x156 пікс., то LTO Tracker HD, Tracker 2 HD і Quest HD - 320x240 пікселів. Наприклад, олень, що стоїть в профіль, може бути виявлений на відстані трохи більше 200 метрів на моделях без HD і 250-280 м на HD-приладах.

Переваги тепловізорів «Люпольд»

Прилади марки Leupold - одні з найбільш доступних за ціною на ринку. Крім того, їх відрізняють неймовірно компактні габарити та легкість. Подібний тепловізор легко поміщається в одній руці, його можна переносити в кишені куртки, він не ускладнює спортивну або мисливську екіпіровку.

Тепловізійний монокуляр «Люпольд»

Серед переваг тепловізійної техніки «Люпольд» також варто виділити:

  • Частота оновлення кадрів - не менше 25 Гц. Можна з комфортом спостерігати не тільки за стаціонарними, але і рухомими об'єктами. Зображення не «змазане», чітке та контрастне.
  • Міцність та водонепроникність корпусу. Тепловізійні монокуляри Leupold виготовлені з досить легкого, при цьому зносостійкого алюмінію. Повністю водонепроникним моделям не загрожує вихід з ладу через використання під час дощу, в умовах підвищеної вологості. Пристрої безпроблемно працюють при екстремально низьких і високих температурах.
  • Унікальні режими роботи. Наприклад, тепловізори Leupold LTO-Tracker другого покоління з HD мають функцію «Маяк». Ця опція дозволяє краще бачити в умовах теплішого денного світла.
  • Кілька колірних палітр. Можна вибрати оптимальний колірний режим відображення теплових сцен. Основні: білий, чорний, зелений і додаткові колірні палітри «Hi-» (black, white, low green).
  • Час запуску - 3 сек. Тепловізори компанії «Люпольд» швидко включаються в роботу, не дозволяючи втратити дичину з поля зору.
  • Зручність управління. Для включення/вимикання, настройки приладу передбачено всього кілька кнопок на корпусі монокуляра, що дозволяє швидко розібратися з основами роботи з ним.

Автономність роботи тепловізійного монокуляра в межах ± 10 годин (залежить від обраної моделі). Це при безперервної експлуатації.

Щоб оформити замовлення недорогого та якісного тепловізора Leupold, додавайте товар в «Кошик» на сайті або зателефонуйте консультантам інтернет-магазину «Профоптика». На товари в нашому каталозі діє офіційна гарантія виробника.