Оптичні приціли Weaver

Оптичний приціл Weaver Buck Commander 2-8x36 Command-X (94579)
07647
Приціл Weaver Buck Commander 2-8x36 пожвавлює ваш мисливський досвід завдяки підвищеній здатності ви..
0
3 725 грн.
Оптичний приціл Weaver Kaspa 3-9x40 SF IR Ballistic-X (849807)
4 118 грн.
Оптичний приціл Weaver Buck Commander 4-16x44 SF Mil-Dot (944616)
04983
Оптичний приціл Weaver Buck Commander 4-16x44 SF і прицільної сіткою Tactical Mil-Dot від Weaver - ц..
0
6 741 грн.
Оптичний приціл Weaver Kaspa 2,5-10x50 SF IR Mil-Dot (849815)
04979
Оптичний приціл Weaver Kaspa 2,5-10x50 SF з підсвічуванням і прицільної сіткою Mil-Dot від Weaver - ..
0
6 741 грн.
Оптичний приціл Weaver Kaspa 3-12x44 SF IR Tactical Ballistic-X (849820)
04981
Оптичний приціл Weaver Kaspa 3-12x44 SF IR (849820) з підсвічуванням і прицільної сіткою Tactical Ba..
0
6 564 грн.
Оптичний приціл Weaver Kaspa 4-16x50 SF IR Tactical Ballistic-X (849827)
04984
Оптичний приціл Weaver Kaspa 4-16x50 (849827) з прицільною сіткою Tactical Ballistic-X від Weaver - ..
0
7 450 грн.
Оптичний приціл Weaver Tactical Super Slam 1-5x24 IR (800715)
04980
Оптичний приціл Weaver Tactical Super Slam 1-5x24 з підсвіткою і прицільної сіткою G-хрест від Weave..
0
6 741 грн.
Оптичні приціли Weaver

Оптичні приціли Weaver

Відома у всьому світі американська компанія з розробки та випуску високотехнологічних приладів мисливського, спортивного та тактичного призначення була заснована ще 1933 року в Техасі. Особливого успіху та популярності набула продукція бренду в середині 20-го століття, коли почалося впровадження унікальних технологій для посилення потужностей приладів. І після серйозної реорганізації всієї компанії, її напрямів, систем впроваджуваних методів та досягнень у 1968 році, бренд знову зайняв провідні позиції у ряді гігантів-конкурентів. Досвідчені мисливці та професійні спортсмени обов'язково переглядають новинки даної компанії, серед яких особливим попитом користуються біноклі, далекоміри, телескопи та оптичні приціли Weaver з відмінним співвідношенням доступної вартості та високої якості.

Найкращі моделі американського бренду

Сучасний ринок оптичної продукції для успішного полювання, точного влучення в ціль під час спортивних змагань зі стрільби та при виконанні тактичних завдань наповнений масою зразків. Тому немає нічого дивного, що покупець губиться в такому розмаїтті. Єдиний спосіб вибрати гідну модель, що приносить реальну користь при експлуатації, - детально вивчити характеристики, можливості та переваги приладу. Інтернет-магазин «Профоптика» пропонує користувачам придбати оптичні приціли Weaver із низкою позитивних, можна сказати, унікальних параметрів.

  • Серія Buck Commander – флагман лінійки приладів, завдяки яким навіть за складних кліматичних та географічних умов полювання пройде максимально плідно та цікаво. Особливо слід виділити зразок 2-8x36, здатний перетворити рутинне і нудне ходіння лісовою частіше в захоплююче і максимально екстремальне проведення часу. Приціл розроблений провідними інженерами з урахуванням новітніх технологій у плані конструювання корпусу та оптичних деталей.

приціл оптичний Weaver Buck Commander2-8х36

Це водонепроникний на 100% і ударостійкий прилад, продування корпусу якого інертним газом виключає запотівання та відблиски. Відмінно підходить для здійснення пострілів із середнього та далекого дистанцій. Зум дозволяє проводити час за улюбленим заняттям досвідчених хантерів - загону або поразки мети з густих чагарників. На відстані до 100 ярд виключено паралакс, тому можна робити успішні постріли з дробового виду зброї або вражати великих диких звірів на максимально близькій відстані. За відгуками досвідчених стрільців, зразок підходить для комбінації з пристроями дульнозарядного типу, також пристрій чудово себе показало і в польових умовах. Швидке та легке обнулення коригувань, труба в 1 дюйм, шкала типу Command-X та питома маса у 385 грам характеризують приціл як один із кращих та компактних.

  • Серійний ряд Kaspa включає приціли оптичні з масою переваг, завдяки яким у жодного мисливця, нехай навіть початківця, немає шансів піти з лісової хащі без безлічі трофеїв. Балістична система при масштабуванні до 9 разів дозволить потрапляти точно за метою на середніх і близьких відстанях, навіть якщо вона знаходиться в динаміці. Точності ураження також сприяє діаметр об'єктиву 40 міліметрів, і шкала прицілу типу BDC. Діє регулювання паралаксу – додаткова можливість покращувати якість зображення, що відображається, яка при проходженні через лінзи з безліччю спецпокриття виходить чистою, яскравою і контрастною.

Конструкція Вівер наповнена інертним азотом – виключено запотівання та проникнення всередину пилу та дрібних частинок деревини. 100-відсоткова водонепроникність та удароміцність максимально продовжують термін експлуатації приладу за будь-яких кліматичних та географічно складних умов.

  • Представники серії Tactical Super Slam – справжній сюрприз для любителів полювати і постріляти за мішенями, оскільки оптичні приціли Weaver за доступною ціною з цього ряду задовольняють високі запити користувачів. Цілісна, монолітна конструкція трубки, безліч шарів просвітлення та абсолютна герметичність корпусу – ще не всі переваги зразка 1-5x24 зі шкалою прицілу типу G та підсвічуванням.

приціл оптичний Weaver Tactical Super Slam1-5x24

Зображення контрастне, з чіткими гранями за будь-якого рівня масштабування, об'єктив у діаметрі 24 мм. Корпус монолітний із спеціального сплаву, може витримати віддачу калібрів типу .223, .300, .308, .306, .243. Діє налаштування діоптрій – додатковий фактор зручності для осіб із поганим зором. Рівні інтенсивності яскравості – 10 варіантів, шкала прицілу – гравірована (Flash Dot/Center Dot). У комплектацію входить приціл, інструкція, серветка, що очищає, батарейка і короб.

Спосіб оформлення замовлення

Купити оптичний приціл Weaver для полювання, тактичної або спортивної стрільби не складе труднощів навіть недосвідченому користувачеві. Достатньо увійти на офіційний сайт інтернет-магазину «Профоптика» та заповнити заявку на зворотний виклик. Консультант зв'яжеться з клієнтом протягом 30 секунд і детально розповість про умови покупки, а також терміни гарантії на обрану модель від виробника та магазину.

Доставка здійснюється відразу після оформлення замовлення протягом 2 днів у будь-який куточок України. Оплата – через банківську картку, готівкою при отриманні посилки чи переказом коштів через термінал.

Кожне найменування з каталогу – оригінальне, переконатись у цьому можна на офіційному сайті виробника шляхом введення серійного номера у спеціальне поле.