Коліматори НПЗ

Приціл коліматора НПЗ ПКУ-2
04107
Πpіцeл ĸoллeмaтopний ΠKУ-2. Шіpoĸoyгoльний ĸoллімaтopний пpіцeл oднoĸpaтнoгo yвeлічeнія пpeднaзнaчeн..
0
11 867 грн.
Приціл коліматора НПЗ ПО1x20 Ракурс-А
02053
Приціл коліматора НПЗ Ракурс-А Приціли Ракурс А забезпечують можливість вести прицільну стрільбу на ..
0
14 339 грн.
Приціл коліматора НПЗ ПО1x20-П Ракурс-П
02052
опис: Приціл коліматора «Ракурс-А» «Ракурс-П» Ширококутний приціл коліматора одноразового збільшення..
0
13 871 грн.
Коліматори НПЗ

Коліматори НПЗ

Новосибірський приладобудівний завод, що випускає продукцію високого рівня якості, користується популярністю у всьому світі. Не менш затребувані товари, призначені для полювання, спортивної стрільби, страйкобола і т. д., серед яких коліматори НПЗ - міцні, надійні, що мають високий рівень швидкості налаштування і точність. І це не дивно, тому що будь-яка модель проходить множинні етапи тестування та перевірок під час розробок і виготовлення, відповідають вимогам сучасних світових стандартів.

Популярні серії

Перед тим, як купити коліматор НПЗ, важливо детально вивчити позитивні якості та відмінні характеристики представників однієї серії від інших. Почнемо з найпопулярнішої моделі - коліматора ПКУ-2 ширококутної форми, розробленого для стрільби на далеких дистанціях з нарізного або гладкоствольного типу рушниці. Є планка для кріплення типу Вівер.

коліматор НПЗ ПКУ-2

До переваг цієї моделі слід віднести сітку прицілу - "точку" в 2 МОА і 12 рівнів інтенсивності яскравості, - даний фактор дозволяє легко прицілюватися при яскравому сонячному освітленні та в нічний, сутінковий час доби.

Температурний діапазон, при якому забезпечене нормальне функціонування прицілу – від -40 до 50 градусів за Цельсієм. Кратність збільшення х 1, кут поля огляду 9 град., Вихідна зіниця видалена на 70 мм, її діаметр - 18 мм, вивірка самого прицілу - +/-0-10. Безперебійне живлення забезпечує батарейка типу СR2032. Питома маса 120 грам та компактність приладу не створює дискомфорту та навантажень при переносі, експлуатації та зберіганні.

Має 100-відсоткову водонепроникність, за рахунок наповненості азотом виключено запотівання, а монолітність корпусу захищає від вологи, пилу та бруду.

В комплект входить прилад, серветка, що очищає, інструкція та короб.

  • Серійний ряд НПЗ ПК включає ПК-1, ПК-4 – коліматорні приціли з невеликою питомою вагою в 300 грам і компактною конструкцією. Живлення забезпечується за рахунок елемента типу LR6, CR123, прилад призначений для спостережень та стрілянини з мисливських видів зброї. Легко кріпиться на планку типу Вівер чи Пікатінні. Прицільна позначка – 2 МОА, 12 варіантів інтенсивності яскравості, максимальна зносостійкість та стійкість до ударів, 100-відсоткова водонепроникність, нижні показники паралаксу – не більше 1.
  • У серії ПО1x20 на особливу увагу заслуговує коліматор «Ракурс-А», призначений для прицільного ураження на великих відстанях, але при прямій видимості. Оснащений посадковим кронштейном, за рахунок чого можна кріпити будь-який тип зброї. Важлива якість – діоптрійне налаштування (-2.5 до +2.5Д) і особлива прицільна система, що дозволяє стріляти з карабінів типу «Тигр», «Сайга» або «Вепрь» по мішеням в динаміці або швидкоплинним.

Підсвічування зримого випромінювання люмінофора є додатковим фактором якості, можна фіксувати мету при будь-якому освітленні – починаючи від яскравого сонячного дня і закінчуючи нічним часом доби.

Функціонування можливе за широкого температурного діапазону – від -40 до 50 градусів за будь-якої погоди – туман, дощ, сніг або сильну спеку. Міцний корпус забезпечує 100-відсоткову водонепроникність, питома вага 550 грам.

  • Приціл із серії ПО1x20 А1 – «Ракурс-А1», закритого типу вагою 550 грам живиться від технології Т(3)-08, має бічний тип кріплення. Використовується для прицілів на невеликих коротких відстанях, легко замінює механічні типи прицілів. Застосовується зі зброєю таких видів, як Тигр, Вепр, Сайга, здатний витримувати будь-які кліматичні умови. Корпус виготовлений з особливого сплаву алюмінію. захищений від потрапляння всередину вологи, пилу або бруду, у тому числі за рахунок ковпачків на очках та об'єктиві.

Є діоптрійна настройка – незамінний момент для стрільців, які мають проблеми із зором. Відмінна риса – немає відсіку для батареї живлення, а підсвічування забезпечується випромінюванням люмінофора. При застосуванні в нічний час запускається зелене підсвічування, яке не закриває собою сам об'єкт. Прицілювання здійснюється за рахунок 2 гвинтів – верхній регулює позицію мітки прицілу по вертикалі, встановлений на лівій стороні – по горизонталі. Під час стрілянини відбувається переміщення точки на 2,5 см на 100 метрів.

  • Лінія коліматорів НПЗ ПО1x20-П може похвалитися моделлю «Ракурс-П», що також має ширококутну форму. Застосовується для виконання пострілів з нарізної, гладкоствольної видів рушниці - "Вепр", "Тигр", "Сайга" і т.д.

коліматор НПЗ ПО1x20-П «Ракурс-П»

Встановлюється на планку типу Вівер, підсвічування – видиме випромінювання світла люмінофора, збільшення – 1-кратне. Безвідмовно працює за температури від -40 до 50 градусів, вологості повітря до 98%. Вихідна зіниця в діаметрі 20 мм, її видалення 100 мм, кут огляду – 13 град., питома вага – 550 г.

  • Серія коліматорів НПЗ ПО 1х20ПМ - "Ракурс-ПМ" "Ракурс-ПМЗ" також мають ширококутну форму і призначені для здійснення прямої стрільби, посадкове кріплення - верхнє, можна застосовувати планку Вівер або Пікатінні. Батарейок немає, ефект випромінювання видимого підсвічування від люмінофора. Корпус - алюмінієвий авіаційний сплав, - попереджає від потрапляння всередину вологи, пилу, наповненість азотом виключає запотівання. Здатний працювати з приладом нічного бачення типу ПН-21К.
  • Цікаві моделі коліматорів НПЗ за доступною ціною представлені в лінії «Нитка» - «Нитка», «Нитка А», «Нитка Д», які об'єднує мінімальну вагу в 400 грам і прицільна позначка «Пеньок». Застосовується для зброї, що має бічне кріплення при спостереженні за метою одним або двома очима. Особливе покриття просвітлення виключає будь-які спотворення та забезпечує чітке контрастне відображення картинки. Завдяки вмонтованій тритієвій колбі підсвічування видно при денному освітленні і не заважає в темний час доби при прицілюванні за рухомими або швидкоплинними мішенями. Джерелом підсвічування є унікальна технологія випромінювання видимого випромінювання від люмінофора. Вивіряння здійснюється за рахунок бічних гвинтів, налаштування відбувається шляхом відліку клацань самого фіксатора.

Як оформити замовлення

Завдяки зручності та простоті інтерфейсу сайту інтернет-магазину «Профоптика» кожен покупець може легко купити коліматор НПЗ для полювання, спортивних змагань або стрільбищ. Слід зателефонувати за номером телефону або заповнити заявку на зворотний дзвінок. Досвідчений менеджер зв'яжеться з клієнтом протягом 30 секунд і надасть вичерпну інформацію про обрану модель та терміни гарантії від виробника та магазину.

Доставка здійснюється в будь-який куточок України, термін – до 2 діб. Спосіб оплати клієнт вибирає на власний розсуд - переказ грошей на карту банку, післяплату при отриманні замовлення або через термінал.

Оригінальність будь-якого найменування з каталогу підтверджується на офіційному сайті виробника – для цього необхідно ввести в спеціальне поле серійний номер і відповідь буде дана в ту саму хвилину.