Коліматори MAK

Приціл коліматора MAKdot 1х25 Reflexvisier з точкою 3 MOA і кріпленням на Weaver (27850002)
06564
Коліматор MAKdot 1x25 Reflexvisier з точкою 3 МОА і кріпленням на Weaver зроблений у Німеччині. Приц..
0
18 942 грн.
Приціл коліматора MAKdot S 1x20 з точкою 2 MOA і кріпленням на Weaver (27850120)
06565
Приціл коліматора MAKdot S з точкою 2 МОА і кріпленням на Weaver проводиться в Німеччині. MAKdot S 1..
0
20 906 грн.
Приціл коліматора MAKdot SH з точкою 3,5 MOA і кріпленням на Weaver (27850003)
06561
MAKdot SH 27850003 - висококласний відкритий приціл коліматора з яскравою прицільної точкою розмірні..
0
12 607 грн.
Приціл коліматора MAKdot SH з точкою 3,5 MOA і кріпленням на збройову планку (27850003-2)
06563
MAKdot SH 27850003 - висококласний відкритий приціл коліматора з яскравою прицільної точкою розмірні..
0
13 557 грн.
Приціл коліматора MAKdot SH з точкою 3,5 MOA і кріпленням на ластівчин хвіст 11 мм (27850003-1)
06562
MAKdot SH 27850003 - висококласний відкритий приціл коліматора з яскравою прицільної точкою розмірні..
0
13 304 грн.
Коліматори MAK

Коліматори MAK

Німецька точність, надійність та високий рівень якості – головні показники коліматорних прицілів виробництва Німеччини. Серед найбільш популярних марок є коліматори MAK, у яких встановлена унікальна за властивостями оптика, максимальний ступінь ударостійкості, атмосферостійкості та зносостійкості. Тому не дивно, що наявність прицілу даного бренду у професійного мисливця, спортсмена зі стрільб або учасника тактичних стрільбищ, є престижним фактором.

Серійний ряд

Багатство вибору завжди приводить у скрутне становище – який саме прилад підійде для тієї чи іншої мети. Для точного влучення в ціль слід враховувати характеристики оптичного інструменту, завдяки яким можна працювати в будь-яку погоду та за будь-якої будови рельєфу. Тому перш ніж купити коліматор MAK, спочатку необхідно ознайомитися з популярними серіями бренду та їх особливостями.

Серійний ряд MAK dot представляє Reflexvisier з точкою 3 MOA (1х25). Приціл кріпиться на планку типу Вівер. Відноситься до відкритих типів, оснащений об'єктивом з високим рівнем світлопропускання, апертура досягає 25 міліметрів та забезпечує контрастне, яскраве та точне зображення без спотворень та дефектів.

Вікно 21х25 дозволяє контролювати всю панораму перед собою. Герметичний корпус виготовлений із спеціального алюмінієвого сплаву, повністю захищеного від впливу кліматичного та механічного характеру. Виключено влучення всередину вологи, пилу, бруду, що є гарантією безперебійної дії за складних умов. Наповненість азотом унеможливлює виникнення роси, запотівання всіх елементів оптики.

коліматор MAK dot 1х25 Reflexvisier з точкою 3 MOA

До особливостей самого прицілу відноситься вмонтована функція пам'яті, завдяки якій не потрібно витрачати час на настроювання приладу при кожному включенні. Є функція автовідключення при бездіяльності, включення відбувається за найменших рухів.

Можна встановлювати до будь-якого типу зброї, у тому числі пістолетів. Невелика питома вага в 40 грам додає зручності при перенесенні та експлуатації. Прицільна позначка у розмірі 3 МОА – можна перекривати мішені у розмірі 4 см у діаметрі на відстані 50 метрів, вихідна зіниця має необмежену видалення. Інтенсивність яскравості регулюється 12 варіантами налаштувань. В комплект входить сам коліматор MAK за доступною ціною, гвинти, ключі для установки, батарея типу CR 2032, захисна прогумована кришка та серветки, що очищають.

Серія коліматорів МАК dot SH призначена для кріплення типу «ластівчин хвіст», точка прицілу 3,5 МОА. Це ряд висококласних прицілів, що володіють цифровими ступенями яскравості з автоматичною пам'яттю та автовимкненням. Міцний та герметичний корпус забезпечує водонепроникність, ударостійкість та зносостійкість, тому можна експлуатувати за негативних кліматичних умов.

В даному ряду також присутній коліматор MAKdot SH з точкою 3,5 MOA, який легко кріпиться на планку типу Вівер.

коліматор MAK dot SH з точкою 3,5 MOA

Це клас високоточних приладів з унікальною оптикою, лінзи вкриті безліччю шарів просвітлення, що виключає відблиски, відображається чітка та контрастна картинка. 7 рівнів цифрового налаштування інтенсивності яскравості, герметичний, легкий корпус наповнений азотом та виготовлений з особливого алюмінієвого сплаву, що застосовується в авіабудуванні.

Приціл відкритого типу, вага в 30 грам додає зручності при експлуатації, колір чорний, захищений від попадання вологи та виникнення роси. У цій серії також є прилади, що встановлюються на планку збройового типу. Мають такі ж позитивні якості, що й попередні. У комплект входить прогумована кришка, серветки, гвинти, ключі, літієва батарейка, здатна працювати в автономному режимі кілька десятків годин поспіль. Автоматичне відключення при бездіяльності, увімкнення відбувається при найменшому коливанні приладу.

Як оформити замовлення

Щоб купити коліматор MAK для полювання, тактичних ігор або спортивних змагань, необхідно здійснити телефонний дзвінок на номер, вказаний на офіційному веб-сайті інтернет-магазину «Профоптика». Також клієнт може внести у спеціальне поле свій номер та зворотний виклик буде здійснено протягом 30 секунд.

У компанії працюють досвідчені консультанти, які дадуть вичерпну інформацію про обраний прилад від бренду МАК, інші продукти з каталогу та вигідні пропозиції. Про терміни гарантії на товар від Інтернет-магазину та виробника слід цікавитися у менеджера.

Доставка замовлення в будь-який регіон України здійснюється протягом 2 діб. Оплата зручним для покупця способом: банківський переказ на карту, через термінал або післяплату при отриманні.

Оригінальність покупки можна перевірити на офіційному сайті виробника - потрібно внести в спеціальне поле серійний номер і відразу буде дано відповідь.