Коліматори Leupold

Коліматорний приціл Leupold DeltaPoint Micro (S&W M&P) Red Dot 3 MOA з кріпленням Weaver/Picatinny (179570)
07734
Приціл коліматорний LEUPOLD DeltaPoint Micro від відомого американського бренду LEUPOLD. Корпус приц..
0
25 410 грн.
Коліматорний приціл Leupold DeltaPoint Pro Reflex Sight 2.5 MOA з кріпленням для AR-15 (177156)
07733
Приціл коліматорний Leupold DeltaPoint Pro з кріпленням для АР-15 (США). Приціл коліматора Leupol..
0
33 516 грн.
Приціл коліматора Leupold Freedom-RDS 1x34 Red Dot .223 BDC 1 MOA 34 мм з кріпленням Weaver / Picatinny (176533)
06558
Приціл коліматора Leupold Freedom RDS 1x34 - створений спеціально для мисливців і доступний в двох р..
0
27 300 грн.
Приціл коліматора Leupold Freedom-RDS 1x34 Red Dot 1 MOA 34 мм без кріплення (176204)
06556
Приціл коліматора Leupold Freedom RDS 1x34 - створений спеціально для мисливців і доступний в двох р..
0
13 861 грн.
Приціл коліматора Leupold Freedom-RDS 1x34 Red Dot 1 MOA 34 мм з кріпленням Weaver / Picatinny (174954)
06557
Приціл коліматора Leupold Freedom RDS 1x34 - створений спеціально для мисливців і доступний в двох р..
0
20 496 грн.
Приціл коліматорний Leupold Carbine Optic (LCO) Red Dot 1 MOA з кріпленням Weaver/Picatinny (119691)
07732
Коліматорний приціл Leupold Carbine Optic на Weaver, прицільна марка – точка 1MOA (США). Коліматор ..
0
40 698 грн.
Коліматори Leupold

Коліматори Leupold

Американський бренд Leupold, що займається розробкою і випуском оптичної продукції високого рівня точності та якості, входить до списку найбільш рейтингових компаній у цій сфері. Коліматори Leupold дуже популярні серед досвідчених мисливців, спортсменів та осіб, які займаються тактичними іграми. Однак, наявність унікальних характеристик у плані оптики, міцності приладу та інших позитивних моментів не зупиняє співробітників компанії продовжувати працювати над удосконаленням продукції для любителів провести час в екстремальних умовах.

Серійний ряд

Для правильного вибору важливо уважно вивчити позитивні особливості різних серій коліматорів американського бренду.

  • Лінія Carbine Optic (LCO) - призначена для широкого застосування: мисливської, спортивної, тактичної стрільби. Кратність прицілу - 1х, кут огляду дозволяє охопити максимальне поле зору. До цієї лінії відноситься Red Dot 1 MOA, з можливістю установки на планку типу Пікатінні або Вівер. Марка прицілу – точка 1 МОА.

коліматор Leupold Carbine Optic (LCO)

Корпус приладу виготовлений з особливого алюмінієвого сплаву типу 6061-T6, який застосовується в авіабудуванні – абсолютний захист від вологи, пилу, гарантія ударостійкості, атмосферостійкості та зносостійкості.

Коліматорний приціл від компанії Люпольд має 16 варіантів інтенсивності підсвічування. Можна вибирати зелений чи червоний колір. Регулювання яскравості також можливе натисканням кнопки «вкл/выкл».

Лінза розміром 30х26, покрита безліччю шарів спеціального покриття просвітлення, що забезпечує чітку, контрастну картину та захист від відблисків. Коліматорний приціл закритого типу є відмінним варіантом, як для використання при денному освітленні, так і в сутінках.

Питома вага 269 г, тому можна легко носити в сумці і не відчувати навантаження. Зберігається при температурному діапазоні від -40 до 70 градусів. Працює за показниками від -29 до 49 градусів. У комплект входить приціл, батареї та інструкція.

  • Серійний ряд Delta Point Micro також легко встановлюється на кріплення типу Пікатінні або Вівер. Точка 3 МОА чітко відображається, при цьому розміри об'єктива дозволяють розглянути всю панораму навіть за сильного сонячного освітлення. Даний фактор дозволить потрапляти точно в ціль із пістолетів напівавтоматичного типу.

Міцний корпус виготовлений із сплаву алюмінію, який використовується також в авіаційній будові, що є запорукою 100-відсоткової водонепроникності, ударостійкості та зносостійкості. Джерело живлення типу CR1632 може працювати до 100 тисяч годин.

  • Серія прицілів Leupold DeltaPoint Pro Reflex Sight із наявністю кріплення для AR-15 – гордість американського бренду Люпольд. Максимально полегшений. герметичний корпус зі сплаву магнію в ресорному сталевому обплетенні. Об'єктив асферичний - забезпечує максимальне поле для огляду і відмінну якість зображення. Акумулятор можна замінити через отвір угорі, відкриття якого не вимагає знімати приціл.

Diamond Coat – це унікальне покриття моделі, що захищає лінзи, найкраще за характеристиками інших видів. Прилади витримують навантаження до 3500 Дж, а герметичність витримує занурення на глибину 10 метрів.

Моделі даної серії оснащені особливою функцією MST - Motion Sensor Technology, що дозволяє автоматично регулювати налаштування за рахунок наявності датчика. Є й ручний режим регулювання. Автоматичне відключення при бездіяльності заощаджує живлення.

Ще одна перевага - датчик, що реагує на найменші рухи і включає підсвічування.

  • Коліматор RDS 1x34 Red Dot .223 BDC 1 MOA входить у серійний ряд Freedom , встановлюється на планку Вівер або Пікатінні, має механізм введення регулювань при кроці 1/4 MOA і високоточну функцію BDC. Це відмінні помічники мисливців для точного влучення кулями типу .223. Підтримується унікальна технологія MST – через 5 хвилин бездіяльності прилад переходить у режим очікування, але при найменших коливаннях знову вмикається підсвічування.

коліматор Leupold Freedom-RDS 1x34

Приціл можна повністю відключити натисканням на кнопку, інтенсивність яскравості марки прицілу налаштовується 8 варіантами.

Покриття лінз Twilight Red Dot від Leupold забезпечує абсолютний захист від сколів, тріщин та подряпин. Прилад має 100-відсоткову водонепроникність і виключено виникнення ефекту «запотівання».

Питома вага всього 204 грами, довжина близько 134 міліметрів – зручно носити в руках і не відчувати навантаження. Коліматор Leupold за доступною ціною легко кріпиться на рушницю типу "гвинтівка AR" за рахунок оптимальної висоти планки.

  • Не можна не сказати про унікальну серію D-EVO , створену для влучення в ціль на далеких та середніх дистанціях. Dual-Enhanced View Optic - технологія, що виконує відмінно свої функції без додаткових прицілів - стрілку достатньо лише змістити свій погляд на 6 градусів і буде здійснено перехід на іншу точку прицілу. Тобто відбувається миттєве фокусування з цілі на ближній відстані до великої дистанції.
  • Leupold Prismatic – лінія, в якій позначка прицілу на об'єктиві вигравірувана, а значить, не зрушить з місця, завжди чітка і видима при підсвічуванні та без нього. Поле огляду набагато більше, ніж у інших коліматорів, що дозволяє прискорити захоплення прицілу. Плюс, позначка у колі Plex об'ємна і допоможе не тільки вразити дичину, але й визначити точну відстань у міліметрах до цілі.

Як оформити замовлення

Процес покупки займає лічені хвилини, тому що купити коліматор Leupold для полювання, тактичних та спортивних ігор можна оформивши заявку на офіційному сайті інтернет-магазину "Профоптика".

Досвідчений менеджер детально проінформує про способи оплати – через банківську картку, термінал або післяплату при отриманні. Також, клієнт може дізнатися про гарантійні терміни на вибрану модель від виробника та магазину.

Доставка здійснюється протягом 2 днів у будь-який регіон України. Оригінальність товару перевіряється на офіційному сайті виробника – у спеціальне поле слід ввести серійний номер і відповідь буде отримана в ту саму хвилину.