Біноклі Cова

Бінокль СОВА 8x42R
05961
Бінокль СОВА 8x42R Roof характеристики: • оптичне збільшення, х: 8 • Діаметр об'єктива, мм: 42 • Тип..
0
1 980 грн.
ТОП
Бінокль СОВА 10x42R
05960
Бінокль СОВА 10x42R Roof характеристики: • оптичне збільшення, х: 10 • Діаметр об'єктива, мм: 42 • Т..
0
2 370 грн.
Бінокль СОВА 10x50
04650
Бінокль СОВА 10x50 з обертається системою, виконана по призмовою схемою Porro, в якій використовують..
0
2 414 грн.
Бінокль СОВА 12x50
04651
Бінокль СОВА 12x50 має обертається систему, виконана по призмовою схемою Porro, в якій використовуют..
0
2 142 грн.
Бінокль СОВА 16x50
04652
Бінокль СОВА 16x50 має обертається систему, виконана по призмовою схемою Porro, в якій використовуют..
0
2 370 грн.
Бінокль СОВА 7x35
04654
У біноклі СОВА 7x35, з кратністю 7 і вхідний лінзою 35мм використовується оборачивающаяся система, в..
0
2 205 грн.
Бінокль СОВА 7x50
04653
У біноклі СОВА 7x50, з кратністю 7 і вхідний лінзою 50мм використовується оборачивающаяся система, в..
0
2 323 грн.
Бінокль СОВА 8x40
04655
У біноклі СОВА 8x40, з кратністю 7 і вхідний лінзою 35мм використовується оборачивающаяся система, в..
0
2 205 грн.
Біноклі Cова

Біноклі Сова

Високий рівень якості та чудові оптичні показники біноклів Сова є запорукою вдалого полювання, риболовлі чи подорожі. Прилад розроблений та виготовлений українськими фахівцями, які сміливо впроваджують інноваційні технології у компактний, ергономічний апарат – незамінного супутника удачливих любителів пригод та гострих відчуттів. Виробництво здійснюється китайським заводом із випуску високоякісних оптичних приладів, що користуються популярністю у всьому світі.

Якісний бінокль – запорука вдалого полювання

Важко уявити, як би проходили години шукача гострих відчуттів і пригод без оптичного приладу, в який можна розглянути дрібні деталі на великій відстані, визначити дальність цілі, що спостерігається, до міліметрів. Виїзд на природу для будь-якої мети може супроводжуватися спостереженням за прекрасними горизонтами, гарними птахами з дивовижним оперенням, гирлами річок, шапок гір. Та й у межах міста чимало привабливих, цікавих об'єктів з урбаністичними конструкціями, прекрасні парки, сади, які завжди є бажання уважніше розглянути. А без гарного оптичного приладу від відомої марки з відмінними якісними параметрами це практично неможливо. Тому купити бінокль Сова слід усім активним та допитливим особам.

Найкращі моделі

Серед досвідчених, професійних мисливців та спортсменів користується популярністю бінокль СОВА 8x42R, що має багато позитивних особливостей. Призми Порро, великі, позиціонуються на різних осях, за рахунок їх більшого рознесення формується максимально об'ємний ефект картинки, що спостерігається.

бінокль СОВА 8x42R

Скло технології ВК-7, завдяки цьому параметру зображення чітке, контрастне на максимальній частині поля зору. Лінзи покриті спеціальними множинними шарами просвітлення, що зводять до мінімуму втрати світлових хвиль при відображенні, що також додає контрасту та яскравості картинки.

Прилад має бризкозахищеність, тому можна сміливо та без побоювань користуватися у дощову, туманну погоду, на риболовлі, прогулянках на водних плавальних засобах. Головне - не занурювати у воду і не використовувати при сильній зливі.

8-кратне збільшення, об'єктив у діаметрі 42 міліметри, зорове поле у метрах 110/1000, прилад заповнений азотом, можна експлуатувати при температурному діапазоні від -25 до 50 градусів. Питома вага всього 550 грам, тому ніякого дискомфорту і навантажень при переносі бінокля не виникне.

Обгумований корпус виконаний з полікарбонату - захист від фізичного впливу, падінь, подряпин.

Ще один популярний представник – бінокль СОВА 10х42R з гумовим покриттям, що забезпечує ударостійкість. Призми із оптичного високоякісного скла Multi-Coated. Лінзи покриті множинними шарами покриття для максимального просвітління – таким чином, істотно нівелюється показник світловідбиття, і картинка формується контрастна, чітка та чиста.

бінокль СОВА 10х42R

Регуляція різкості колесом для фокусування, розташованого по центру – можна налагоджувати відстань між зіницями для більшої комфортності під час використання.

Питома маса 640 грам – ще один позитивний показник зручності, від пошкоджень та подряпин захищає міцний корпус та вінілова м'яка сумка, що входить до комплекту.

Прилад має 10-кратне збільшення, лінзи в діаметрі 42 міліметри, вихідна зіниця 4,2 міліметри, діє діоптрійна корекція. Заповнений азотом, ударостійкий, зносостійкий та водонепроникний бінокль за доступною ціною оснащений ремінцем на плечі для комфортності при транспортуванні та захисними кришками.

Як оформити замовлення

Для придбання приладу слід заповнити на офіційному сайті інтернет-магазину «Профоптика» заявку із внесенням номера телефону. Або набрати вказаний телефонний номер для консультації з досвідченим менеджером. Бажаючі купити бінокль Сова для полювання, подорожей, спортивних змагань, риболовлі або інших видів активного проведення часу, отримають максимально розгорнуту відповідь на всі питання. Також менеджер детально проінформує про гарантійні терміни, що надаються виробником та Інтернет-магазином.

Товар доставляється в будь-який регіон України, оплата здійснюється зручним для клієнта способом – це може бути переказ на банківську картку, внесення коштів через термінал або післяплати при отриманні замовлення.

Всі представлені прилади мають 100-відсоткову оригінальність, що легко перевірити - слід зайти на офіційний сайт виробника і внести в спеціальне поле серійний номер. Відповідь буде дано негайно.