Бінокль Pentax 8x21 UCF R, призма Porro (02071)

В наличии
0
Модель: 02071
Артикул: 02071
$73
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
Бінокль Pentax 8x21 UCF R, призма Porro (арт.MP62209) ОСНОВНИЙ ПРИЗНАЧЕННЯ бінокль PENTAX 8X21 UCF R Бінокль Pentax 8x21 UCF R такий легкий і компактний, що здатний вміститися навіть у Вашій кишені. Дана модель універсал... Читати далі...
Загальні характеристики
Діаметр вхідної лінзи 21 мм Кратність max 8 Кратність від 8 Тип призм Porro (класичні) Тип приладу бінокль
Всі характеристики

Актуальна ціна в У.О. (курс на момент продажу)
Бінокль Pentax 8x21 UCF R, призма Porro (арт.MP62209)

ОСНОВНИЙ ПРИЗНАЧЕННЯ бінокль PENTAX 8X21 UCF R

Бінокль Pentax 8x21 UCF R такий легкий і компактний, що здатний вміститися навіть у Вашій кишені. Дана модель універсальна в застосуванні, може використовуватися на полюванні і в спортивній стрільбі, під час подорожі або прогулянки, на екскурсії або для перегляду видовищних заходів (наприклад, спортивного матчу або театральної постановки). Висока якість зображення і зручна настройка дозволять вести спостереження з комфортом так довго, як Вам цього захочеться! За більш детальною інформацією про призначення, характеристиках, гарантії, покупці або доставці - телефонуйте на телефони нашого інтернет-магазину товарів для полювання "Профоптіка".

Основні характеристики біноклів PENTAX 8X21 UCF R

Збільшення 8х, діаметр об'єктивів 21 мм, мінімальна дистанція фокусування 2,8 м
Призми Porro з оптичного скла Bak-4, асферичні лінзи з багатошаровим покриттям
Центральне фокусування, фірмова двовісний система регулювання межзрачкового відстані (58 - 72 мм), діоптрійна коригування
Дуже легкий і компактний, корпус прогумований, висувні наочник захищаються спеціальними кришками

КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ бінокль PENTAX 8X21 UCF R

Бінокль Pentax 8x21 UCF R - універсальний наглядова прилад, легкий, компактний і надійний. Використання сучасних розробок в області оптичних систем дозволило забезпечити високу якість зображення навіть при таких невеликих габаритах і апертурі. Обертаюча система на базі Porro призм забезпечує стереоскопичность і насиченість видимої картинки. Оптичне скло Bak-4 дозволяє уникнути віньєтування, забезпечуючи рівномірне зображення по всьому полю зору, а в поєднанні із застосуванням асферичних лінз в оптичній конструкції бінокля допомагає мінімізувати хроматичні аберації. Всі лінзи мають багатошарове покриття, що просвітлює, що збільшує загальне світлопропускання і надає спостерігачеві яскраву і контрастну картинку з природною передачею кольору.

Корпус бінокля виготовлений з ударостійкого пластику. Гумове покриття дозволяє вберегти внутрішні деталі і механізми від механічних пошкоджень, а також забезпечує зручний хват. Для максимально зручного спостереження Pentax 8x21 UCF R оснащений висувними наглазниками.

Регулювання міжзіничної відстані здійснюється по двох осях в діапазоні від 58 мм до 72 мм. Коліщатко діоптрійної корекції (з фіксатором) дозволяє компенсувати різницю в гостроті зору лівого і правого ока (від -4 дптр до +4 дптр). При фокусуванні від 2,8 м можна знаходити і вивчати навіть близько розташовані об'єкти, наприклад, птахів на гілках дерева через дорогу від Вашого будинку.

Технічні характеристики:
Вага 210 г
Видимий кут зображення 50 градусів
Винесена окулярна точка 13мм
Габарити 110 (Ш) x 81 (В) х 48 (Г) мм
Діаметр вихідної зіниці 2.6мм
Діаметр об'єктива 21мм
Діапазон діоптрійної корекції +/- 4 D
Діапазон зміни міжзіничної відстані від 58 мм до 72 мм
Мінімальна дистанція фокусування 2.8 м
Об'єктив 2 елементи в 1 групі
Окуляр 3 елементи в 2 групах
Оправи окулярів висувні
Відносна яскравість 6.7
Поле зору на 1000м 108м
Реальний кут зору 6.2 градуса
Сутінковий число 13
збільшення 8х
Артикул MP62209
Гарантія від виробника: 60 місяців
Властивості
Діаметр вхідної лінзи 21 мм
Кратність max 8
Кратність від 8
Тип призм Porro (класичні)
Тип приладу бінокль

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!