Бінокль Pentax 6.5x21 U-Series Papilio II (04050)

В наличии
0
Модель: 04050
Артикул: 04050
$162
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
Бінокль Pentax 6.5x21 U-Series Papilio II - ідеальний вибір туриста, театрала, любителя спостережень за живою природою. З їх допомогою можна з комфортом вести як традиційні спостереження, так і розглянути, наприклад, дрі... Читати далі...
Загальні характеристики
Діаметр вхідної лінзи 21 мм Кратність max 6.5 Кратність від 6.5 Тип призм Porro (класичні) Тип приладу бінокль
Всі характеристики

Актуальна ціна в У.О. (курс на момент продажу)
Бінокль Pentax 6.5x21 U-Series Papilio II - ідеальний вибір туриста, театрала, любителя спостережень за живою природою. З їх допомогою можна з комфортом вести як традиційні спостереження, так і розглянути, наприклад, дрібні деталі старовинної монети, що лежить під склом в музеї, уважно вивчити техніку роботи художника над картиною або роздивитися візерунки на крилах метелика. До речі, слово "papilio" в перекладі з латинської мови і означає "метелик". За більш детальною інформацією про призначення, характеристиках, гарантії, покупці або доставці - телефонуйте на телефони нашого інтернет-магазину товарів для полювання "Профоптіка".

Важлива особливість біноклів Papilio - однаково чудова різкість і мінімальні геометричні спотворення картинки як в центрі, так і по краях зображення. Прогумований корпус захищає висококласну оптику біноклів від легких ударів і попадання бризок і дозволяє міцно утримувати інструмент в руці. Завдяки винесеною окулярної точці немає необхідності при спостереженнях притискати бінокль до очей (від бічного засвічення окуляри захищені висувними кільцями), а люди зі слабким зором можуть з комфортом користуватися ним, не знімаючи окулярів.

Багатошаровим покриттям оптики покращує світлопропускання, усуває паразитні переотражения, підвищуючи яскравість, чіткість і контраст зображення. Pentax додає складне багатошарове покриття на кожну поверхню лінз і призм у всіх біноклів лінійки Sport Optics для того, щоб ви отримували яскраве чітке і чисте зображення.

Призми з високоякісного оптичного скла BaK4 з високим коефіцієнтом заломлення використовується у всіх биноклях Pentax, що дає можливість отримати ідеально рівне і чисте зображення без затемнення (віньєтування) по краях.

Абсолютно унікальна функція, доступна тільки для біноклів серії Papilio - дозволяє спостерігати за об'єктами на відстані всього 50 см! Це справжнє занурення в дивовижний світ комах, квітів та інших дрібних об'єктів.

Функція внутрішнього фокусування значно збільшує надійність бінокля. Вона перешкоджає попаданню всередину пилу і вологи, оберігаючи складну оптичну конструкцію від зовнішніх впливів.

Асферичні лінзи, які використовуються в конструкції окулярів біноклів, дають різку картинку від центру і до краю поля зображення. Це лінзи особливої форми, розроблені для відомості аберацій до мінімуму.

Робочий відрізок окуляра - це максимальна відстань від ока до лінзи окуляра бінокля при якому око ще може бачити все поле зображення. Воно особливо важливо для зручності користувача - чим більше відрізок, тим спостереження вести комфортніше. Біноклі Pentax завдяки великому робочому відрізку окуляра забезпечують можливість спостереження, не притискаючи бінокль до очей, що особливо важливо для тих, хто носить окуляри.

Технічні характеристики:

Тип - Бінокль з механізмом центрального фокусування і "porro" -прізмамі зі скла BaK4
Конструкція об'єктива - 2 елементи в 1 групі
Конструкція окуляра - 5 елементів в 5 групах
Збільшення (кратність) - 6.5x
Діаметр об'єктива - 21 мм
Поле зору з 1000 м - 131 м
Діаметр вихідної зіниці - 3.2 мм
Винос вихідної зіниці - 15 мм
Відносна яскравість (світлосила) - 10.2
Діапазон діоптрійного регулювання - +/- 4 D
Діапазон фокусування (найкоротший) - Від 0.5 м до нескінченності
Наочником - Висувні окулярні кільця
Висота - 55 мм
Ширина - 110 мм
Глибина - 114 мм
Вага - 290 г
Вологозахист - Ні
Аксесуари - Штативний адаптер U (69552)
Покриття призми - BaK4
Покриття лінз - Багатошарове прояснення всіх оптичних елементів
Мінімальна дистанція фокусування - 0.5 м
Фактор сутінків - 11.7
Міжцентрову відстань очей (Відстань між центрами зіниць) - 56 - 74 мм
Гарантія від виробника: 60 місяців
Властивості
Діаметр вхідної лінзи 21 мм
Кратність max 6.5
Кратність від 6.5
Тип призм Porro (класичні)
Тип приладу бінокль

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!