Бінокль Pentax 10x21 UCF R, призма Porro (02076)

Нет в наличии
0
Модель: 02076
Артикул: 02076
$83
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
Бінокль Pentax 10x21 UCF R, призма Porro (арт.MP62210) Незважаючи на компактні розміри і доступну ціну цей бінокль по праву можна віднести до досить серйозних оптичним інструментів. Передовим оптичним технологіям, застос... Читати далі...
Загальні характеристики
Діаметр вхідної лінзи 21 мм Кратність max 10 Кратність від 10 Тип призм Porro (класичні) Тип приладу бінокль
Всі характеристики

Актуальна ціна в У.О. (курс на момент продажу)
Бінокль Pentax 10x21 UCF R, призма Porro (арт.MP62210)

Незважаючи на компактні розміри і доступну ціну цей бінокль по праву можна віднести до досить серйозних оптичним інструментів. Передовим оптичним технологіям, застосованим в UCF R 10х21 може позаздрити навіть великий і дорожчий бінокль. Невеликі розміри і вага визначають його призначення - це повсякденне в будь-якій ситуації (прогулянка, театр, спорт, полювання та риболовля), а прекрасна ергономіка і високу оптичну якість визначають високий комфорт і можливість протягом тривалого часу стежити.
Кращі традиції виробництва оптики PENTAX в повній мірі знаходять своє відображення навіть в цих недорогих биноклях. Це і призми з високоякісного оптичного скла BAK4, що забезпечують чисто не затемнене по краях зображення, асферичні лінзи в конструкції окуляра, ефективно усувають різні спотворення, багатошарове просвітлення оптичних елементів, що забезпечує високий контраст спостерігається картинки.

Зручність для спостерігача забезпечується фірмовим двовісний системою регулювання межзрачкового відстані, висувними оправами окулярів і механізмом діоптрійної корекції з оригінальним фіксатором. Завдяки гумовому покриттю, корпус бінокля захищений від механічних впливів і надійно утримується в руці. За більш детальною інформацією про призначення, характеристиках, гарантії, покупці або доставці - телефонуйте на телефони нашого інтернет-магазину товарів для полювання "Профоптіка".

ОСНОВНИЙ ПРИЗНАЧЕННЯ бінокль PENTAX 8X21 UCF R

Бінокль Pentax 8x21 UCF R такий легкий і компактний, що здатний вміститися навіть у Вашій кишені. Дана модель універсальна в застосуванні, може використовуватися на полюванні і в спортивній стрільбі, під час подорожі або прогулянки, на екскурсії або для перегляду видовищних заходів (наприклад, спортивного матчу або театральної постановки). Висока якість зображення і зручна настройка дозволять вести спостереження з комфортом так довго, як Вам цього захочеться!

Основні характеристики біноклів PENTAX 8X21 UCF R

Збільшення 8х, діаметр об'єктивів 21 мм, мінімальна дистанція фокусування 2,8 м
Призми Porro з оптичного скла Bak-4, асферичні лінзи з багатошаровим покриттям
Центральне фокусування, фірмова двовісний система регулювання межзрачкового відстані (58 - 72 мм), діоптрійна коригування
Дуже легкий і компактний, корпус прогумований, висувні наочник захищаються спеціальними кришками
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ бінокль PENTAX 8X21 UCF R

Бінокль Pentax 8x21 UCF R - універсальний наглядова прилад, легкий, компактний і надійний. Використання сучасних розробок в області оптичних систем дозволило забезпечити високу якість зображення навіть при таких невеликих габаритах і апертурі. Обертаюча система на базі Porro призм забезпечує стереоскопичность і насиченість видимої картинки. Оптичне скло Bak-4 дозволяє уникнути віньєтування, забезпечуючи рівномірне зображення по всьому полю зору, а в поєднанні із застосуванням асферичних лінз в оптичній конструкції бінокля допомагає мінімізувати хроматичні аберації. Всі лінзи мають багатошарове покриття, що просвітлює, що збільшує загальне світлопропускання і надає спостерігачеві яскраву і контрастну картинку з природною передачею кольору.

Корпус бінокля виготовлений з ударостійкого пластику. Гумове покриття дозволяє вберегти внутрішні деталі і механізми від механічних пошкоджень, а також забезпечує зручний хват. Для максимально зручного спостереження Pentax 8x21 UCF R оснащений висувними наглазниками.

Регулювання міжзіничної відстані здійснюється по двох осях в діапазоні від 58 мм до 72 мм. Коліщатко діоптрійної корекції (з фіксатором) дозволяє компенсувати різницю в гостроті зору лівого і правого ока (від -4 дптр до +4 дптр). При фокусуванні від 2,8 м можна знаходити і вивчати навіть близько розташовані об'єкти, наприклад, птахів на гілках дерева через дорогу від Вашого будинку.

Технічні характеристики:
Вага 210 г
Видимий кут зображення 50 градусів
Винесена окулярна точка 9.5мм
Габарити 110 (Ш) x 78 (В) х 47 (Г) мм
Діаметр вихідної зіниці 2.1мм
Діаметр об'єктива 21мм
Діапазон діоптрійної корекції +/- 4 D
Діапазон зміни міжзіничної відстані від 58 мм до 72 мм
Мінімальна дистанція фокусування 2.8 м
Об'єктив 2 елементи в 1 групі
Окуляр 3 елементи в 2 групах
Оправи окулярів висувні
Відносна яскравість 4.4
Поле зору на 1000м 87м
Реальний кут зору 5 градусів
Сутінковий число 14.5
збільшення 10х
Артикул MP62210
Гарантія від виробника: 60 місяців
Властивості
Діаметр вхідної лінзи 21 мм
Кратність max 10
Кратність від 10
Тип призм Porro (класичні)
Тип приладу бінокль

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!