Бінокль Hawke Premier Compact 10x25 Black (HA4131) (04283)

Нет в наличии
0
Модель: 04283
Артикул: 04283
2 504 грн.
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
Основне призначення бінокля Hawke Premier 10x25 (Black): Серія біноклів Hawke Premier Compact з центральним фокусуванням - це компактна варіація повнорозмірних біноклів серії Hawke Premier. Оригінальна конструкція кор... Читати далі...
Загальні характеристики
Діаметр вхідної лінзи 25 мм Кратність max 10 Кратність від 10 Тип призм Roof (прямі тубуси) Тип приладу бінокль
Всі характеристики

Основне призначення бінокля Hawke Premier 10x25 (Black):

Серія біноклів Hawke Premier Compact з центральним фокусуванням - це компактна варіація повнорозмірних біноклів серії Hawke Premier. Оригінальна конструкція корпусу «Open Hinge» використовується для значного зниження ваги і мініатюризації модельного ряду.

Бінокль Hawke Premier Compact 10x25 (Black) - підходящий варіант для мисливця, туриста і орнітолога, любителя спортивний заходів або концертів на відкритих майданчиках.

 

Основні характеристики бінокля Hawke Premier 10x25 (Black):

  • Збільшення - 10х, широке видиме поле зору (65 °), мінімальна відстань фокусування - від 3,5 м
  • Roof призми з оптичного скла Bak-4, лінзи з багатошаровим покриттям
  • Водонепроникний і заповнений азотом
  • Конструкція корпусу «Open Hinge» (на шарнірах, оптичні канали з'єднані двома перемичками), колір корпусу - чорний, нековзне гумове покриття
  • Центральне фокусування, діоптрійна коригування, поворотно-висувні наочник (з декількома фіксованими положеннями)
  • Поставляється в комплекті з міцним чохлом для зберігання (транспортування) і м'яким неопреновим шийним ременем
  • Міжнародна гарантія Hawke.

 

Конструктивні особливості бінокля Hawke Premier 10x25 (Black):

Корпус бінокля Hawke Premier Compact 10x25 (Black) сконструйований за типом «Open Hinge» (оптичні канали з'єднані двома перемичками - так званий відкритий шарнірний міст), що дозволило зробити прилад більш легким і з меншими габаритними розмірами. Тепер спостереження можна проводити, тримаючи бінокль навіть однією рукою. Для захисту від випадкових падінь і ударів весь корпус має нековзне гумове покриття. Поворотно-висувні наочник (з декількома фіксованими положеннями) виготовлені з м'якої гуми, полегшують позиціонування і забезпечують захист очей спостерігача від бічного засвічення і пилу.

Корпус повністю герметичний, надійно захищений від води і водяних бризок, внутрішні порожнини бінокля заповнені висушеним азотом для запобігання утворення конденсату на поверхні лінз.

У біноклі Hawke Premier Compact 10x25 (Black) використовуються призми Roof, виготовлені з оптичного скла Bak-4 (барієвий крон), яке характеризується більш низьким коефіцієнтом дисперсії (в порівнянні з BK-7) і дозволяє уникнути віньєтування, забезпечуючи рівний і круглий вихідний зіницю . Багатошаровим покриттям всіх лінз збільшує загальне світлопропускання і дозволяє отримати більш яскраве і контрастне зображення з природною передачею кольору.

Для швидкого наведення різкості на об'єкт в біноклі є система центрального фокусування і діоптрійна настройка. Завдяки широкому мабуть полю (65 °) зору бінокль можна використовувати для панорамного огляду і спостереження за швидко рухомими об'єктами.

 

Комплектація бінокля Hawke Premier 10x25 (Black):

Поставляється в комплекті з м'яким неопреновим шийним ременем і міцним чохлом для зберігання.

Властивості
Діаметр вхідної лінзи 25 мм
Кратність max 10
Кратність від 10
Тип призм Roof (прямі тубуси)
Тип приладу бінокль

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!