База ЕСТ Weaver-U (Weaver-Європризма) і стійки ЛЕП (02561)

В наличии
0
Модель: 02561
Артикул: 02561
2 159 грн.
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
База ЕСТ Weaver U є універсальним виробом і дозволяє встановлювати оптичний, приціл коліматора або приціл нічного бачення з кріпленням Weaver і Європризма на зброю, забезпечене посадковим місцем ластівчин хвіст повної фо... Читати далі...
Загальні характеристики
Верхнє посадочне місце Pісаtіnnу (Wеаvеr) Довжина планки 111-115 мм Матеріал дюралюміній Модель зброї Бекас-Авто, Лось-7, Лocь-9, Соболь, ТОЗ-78 Нижня посадочне місце Хвіст ластівки Фіксація на зброю Постійна Ширина планки 8-11.5
Всі характеристики

База ЕСТ Weaver U є універсальним виробом і дозволяє встановлювати оптичний, приціл коліматора або приціл нічного бачення з кріпленням Weaver і Європризма на зброю, забезпечене посадковим місцем ластівчин хвіст повної форми (Соболь, ТОЗ-78 та ін.) Або виконаний у вигляді двох посадочних місць , що мають (Лось-7, Лось-9) або не мають прямого заходу (Бекас-Авто і ін.)
При установці прицілів з посадкою Європризма використовуються тільки стійки ЛЕП з комплекту перехідною бази.
Перехідна база Weaver U може бути встановлена на зброю з максимальною висотою ластівчин хвіст 3,5 міліметрів і шириною ластівчин хвіст від 8 до 11,5 міліметрів.

Конструктивно база Weaver U складається з планки (А) і стійок ЛЕП (В, С). Планка на малюнку 1 показана з боку "Європризма", стійка В - з боку кріплення "ластівчин хвіст", стійка С - з боку кріплення "Європризма".

На зброю стійки закріплюються за допомогою гвинтів 3. Максимальний розмір "ластівчин хвіст" дорівнює 12 мм.
Для установки бази Weaver необхідно зняти гвинти 2 зі стійок. Потім вкласти базу в стійки так, щоб виїмки на базі Weaver (1) розташовувалися навпроти отвору під гвинт 2. Крок установки стійок відносно один одного становить 10 мм. Встановити і затягнути гвинти 2. За більш детальною інформацією про призначення, характеристиках, гарантії, покупці або доставці - телефонуйте на телефони нашого інтернет-магазину товарів для полювання "Профоптіка".

Технічні характеристики:
Робоча довжина планки Weaver - 115 мм.
Крок установки стійок ЛЕП - 10 мм.
Відстань між стійками ЛЕП - 30-90 мм.
Матеріал планки Weaver - алюмінієвий сплав.
Матеріал стійок ЛЕП - сталь.
Маса - 120 грам.

Комплект поставки:
Планка "Weaver-Європризма" - 1 шт.
Стійка ЛЕП - 2 шт.
Ключ - 1 шт.
Властивості
Верхнє посадочне місце Pісаtіnnу (Wеаvеr)
Довжина планки 111-115 мм
Матеріал дюралюміній
Модель зброї Бекас-Авто, Лось-7, Лocь-9, Соболь, ТОЗ-78
Нижня посадочне місце Хвіст ластівки
Фіксація на зброю Постійна
Ширина планки 8-11.5

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!