Балістична турель Swarovski BTF Flex для оптіческх прицілів серії Z8i (04456)

В наличии
0
Модель: 04456
Артикул: 04456
12 225 грн.
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
Настроюється балістична турель (BTF) може використовуватися в якості верхньої і бічної турелі і поєднуватися з будь-якої з доступних прицільних марок. Вона може конфигурироваться окремо і дозволяє ніколи не втрачати мета... Читати далі...
Настроюється балістична турель (BTF) може використовуватися в якості верхньої і бічної турелі і поєднуватися з будь-якої з доступних прицільних марок. Вона може конфигурироваться окремо і дозволяє ніколи не втрачати мета з Відун бажаних дистанціях. BTF приєднується без застосування будь-якого інструменту і має механізм блокування, який не допускає його випадкового повороту. Підходить для всіх моделей Z8i.

Одна турель для будь-яких ситуація
Лінійка аксесуарів Swarovski Optic включає інноваційні вироби, перевірені в польових умовах, які розширюють функціональні можливості оптичних прицілів, забезпечуючи їм при цьому належний захист і догляд. Кожен продукт ретельно «підігнаний» до відповідного оптичному пристрою і відрізняється високою якістю матеріалів і чудовим дизайном. За більш детальною інформацією про призначення, характеристиках, гарантії, покупці або доставці - телефонуйте на телефони нашого інтернет-магазину товарів для полювання "Профоптіка".

Технічні характеристики:

Марка - Swarovski
Країна - Австрія
Гарантія - 10 років
Сумісність - Приціл Swarovski Z8i
Вага в упаковці - 127 грам

Комплектація:
Кільця маркування (6)
Кільце градуйоване (1)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!