Автомобільний тепловізор Guide N-Driver (384 x 288) c системою розпізнавання (04831)

В наличии
0
Модель: 04831
Артикул: 04831
92 238 грн.
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
Тепловізіонная камера Guide N-Driver дає чітке зображення в повній темряві, густому диму, тумані, при сильному дощі та снігопаді, попереджає про несподівані перешкоди, і події на дорозі, покращує огляд, запобігає осліпле... Читати далі...
Загальні характеристики
Вага, г 850 Дистанція виявлення, м 300 Матриця 384x288
Всі характеристики

Тепловізіонная камера Guide N-Driver дає чітке зображення в повній темряві, густому диму, тумані, при сильному дощі та снігопаді, попереджає про несподівані перешкоди, і події на дорозі, покращує огляд, запобігає осліплення, спровоковане зустрічними фарами, тим самим знижує ризики при водінні . Переваги N-Driver це - чітке зображення, широкий кут огляду і герметичність корпусу, швидка установка на будь-якому транспортному засобі. За більш детальною інформацією про призначення, характеристиках, гарантії, покупці або доставці - телефонуйте на телефони нашого інтернет-магазину товарів для полювання "Профоптіка".

Характеристики N-Driver
Система нічного бачення N-Driver може автоматично розпізнавати і виділяти об'єкти такі, як пішоходи, велосипедисти, транспортні засоби та тварин, при будь-яких погодних умовах і в умовах поганої видимості. Це допомагає водієві виявити об'єкт, який не видно в світлі фар.

Дальність дії:
Відстань виявлення об'єктів - до 300м. Крім того, є функція попереднього сигналу про потенційну небезпеку, що допомагає уникати нещасних випадків. Антивідблиску функція.

Пішоходи і тварини:
1) Пішоходи, що знаходяться на відстані від автомобіля 20-40м, будуть виділені прямокутником червоного кольору; коли пішохід наближається, з'явиться червоний трикутний значок на дисплеї, і пролунають три сигналу.
2) Пішоходи, що знаходяться на відстані від автомобіля 40-90м, будуть виділені прямокутником жовтого кольору; коли пішохід наближається, з'явиться жовтий значок на дисплеї, і прозвучить один звуковий сигнал.

Попередження лобового зіткнення
Зустрічні автомобілі виділяється позначкою жовтого кольору і звучить один сигнал, відстань 60м120м; на відстані 25м60м виділення буде червоним і прозвучить 3 звукові сигнали.

Контроль за присутністю і рухом абсолютно всіх об'єктів на дорозі - це запорука безпеки. При значному погіршенні видимості поїздку краще відкласти, але коли це неможливо, кращим помічником для водія стане тепловізор Guide N-Driver.
Кому слід купити тепловізор Guide N-Driver
Прилад, що працює за принципом термографії, швидко виявляє всі об'єкти на шляху автомобіля: пішоходів, тварин, велосипедистів та інші непередбачені перешкоди. Тепловізори Guide N-Driver не стануть на заваді туман, дим, дощ або заметіль. У найгірших погодних умовах і при критичному зниженні видимості прилад забезпечить чудовий огляд на дорозі, запобіжить осліплення через зустрічних фар.
Автомобільний тепловізор Guide N-Driver знижує всі можливі ризики при водінні. Його покупка рекомендується всім, хто змушений слідувати незвичними маршрутами і перебувати в умовах поганої видимості. Надійний функціональний прилад вбереже водія і пасажирів від аварій.

Технічні характеристики:
МІКРОБАЛОМЕТРІЧЕСКОЕ
Тип мікроболометр -
ІК-камера неохолоджуваний мікроболометр
Роздільна здатність матриці - 384 x 288
Поле зору 36 ° x27 °
Спектральний діапазон - 8-14 мікрон (LWIR)
Відеовихід - PAL / NTSC
Харчування - 7 - 36 В пост. струму
Енергоспоживання - ≤3.5W Вт
Споживання енергії (без тривожних спрацьовувань) - ≤1.4W
Робочі температури - від -40 ° C до 70 ° C
Погодостійкість (камера) - герметичність, придатна для використання в автомобільних системах
Зовнішнє скло - Високоміцна оптика з автоматичним відводом нагрівальним елементом
Розміри камери - 84 x 63 x 101мм
Вага камери - 850 гр

Властивості
Вага, г 850
Дистанція виявлення, м 300
Матриця 384x288

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!