Адаптер MAK-flex для установки кріплень MAK на базу EAW (1410-0000) (03369)

В наличии
0
Модель: 03369
Артикул: 03369
2 342 грн.
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
Адаптер MAKflex 1410-0000 для установки кріплень MAK на базу EAW встановлюється на задню (фіксуючу) частина поворотного кріплення MAKschwenk і дозволяє поєднати кріплення з базою EAW. Будь-поворотний кронштейн від МАК (м... Читати далі...
Загальні характеристики
Верхнє посадочне місце підстава MAK Нижня посадочне місце На базу EAW (Apel)
Всі характеристики

Адаптер MAKflex 1410-0000 для установки кріплень MAK на базу EAW встановлюється на задню (фіксуючу) частина поворотного кріплення MAKschwenk і дозволяє поєднати кріплення з базою EAW.
Будь-поворотний кронштейн від МАК (маються на увазі "верху": нога з кільцем або підставу MAK-Flex) можна поставити на підстави APEL (EAW) за допомогою цього адаптера на задню ногу. Адаптер 100% повторює конфігурацію стикувальній частини заднього кільця Apel! Що це дає? Це дає можливість ставити, на вже наявні "апелевскіе" підстави, будь-які "верхівки від МАК!

Технічні характеристики:
Висота, BH-4: мм.

MAKschwenk - серія компактних і легких поворотних швидкоз'ємних кріплень на роздільних підставах. Система передбачає установку на зброю спеціальних баз (передній і задній), які фіксуються на постійній основі. Сам приціл також оснащується двома спеціальними кріпильними засобами (в залежності від виробника прицілу - кільця або кріплення під фірмову шину).
Сама установка прицілу є поєднання переднього (поворотного) кріплення прицілу з передньої базою на зброю і подальшим поворотом прицілу до суміщення заднього (фіксуючого) кріплення з другою базою. Вся операція здійснюється без використання будь-яких інструментів, надзвичайно швидко, при цьому приціл чітко і надійно фіксується на зброю.
Завдяки системі MAKschwenk стрілок може в лічені секунди оснастити зброю прицілом, зберігаючи його налаштування пристрілки! Також легко і швидко можна зняти приціл, звільняючи відкриті прицільні пристосування зброї. За більш детальною інформацією про призначення, характеристиках, гарантії, покупці або доставці - телефонуйте на телефони нашого інтернет-магазину товарів для полювання "Профоптіка".
Властивості
Верхнє посадочне місце підстава MAK
Нижня посадочне місце На базу EAW (Apel)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!