Товари зі знижкою
Відгуки про магазин Переглянути всі відгуки
4.9
Кількість відгуків23
star-y-icon.svg
95%
star-y-icon.svg
4%
star-y-icon.svg
0%
star-y-icon.svg
0%
star-y-icon.svg
0%
Цiна
Якість товару
Доставка
Оцінка магазина
user-icon.svg Ольга
19.05.2022
Отличный магазин! Отправляют товар очень быстро. Товар на пятерочку..
user-icon.svg Юрий
27.08.2021
Отличный магазин, быстро связались, указанный товар в наличии. Рекомендую!..
user-icon.svg Слава
22.06.2021
Взял себе быстросъем MAK на Tikka T3 без верхов. Крепление подошло, все замечательно. Да и вообще отличный ассортимент в магазине. Любой каприз, как говорится. Я прямо залип здесь надолго, листая каталог товаров, хотя собирался пр..
Відгуки покупців Детальніше...
Хороший коллиматор, за эти деньги наверное лучшее что держал в руках, картинка четкая, точку не размывает. Система откидывания крутая, как у Vortex, ступенчатая. Потому что пружинные бывает дают люфт
Ростислав
12.06.2022
Яркий, прочный, безотказный, без параллакска, с тонкими метками. Солнечная батарея. Малая масса и компактность. Холосан 510c был признан лучшим коллиматором не так давно.
Валерий
11.06.2022
Крутой увеличитель за свои деньги, идеально подошел под мой Холосан 510c. Парням из магазина большое спасибо за консультацию, у вас новый постоянный покупатель)!
Пётр
08.06.2022

«Профоптика» - інтернет магазин оптичних приладів та аксесуарів для полювання

Оптичні та коліматорні приціли Оптичні приціли служать для точного наведення на ціль та її безпомилкового ураження. На сторінках каталогу інтернет-магазину «Профоптика» ви знайдете оптичні приціли для полювання з постійною та змінною кратністю, з підсвіткою та без для гладкоствольної, нарізної та пневматичної зброї від виробників Konus, Yukon, Leupold, Пілад (ВОМЗ), ПОСП та ін. Різні види сіток типу Mil-dot, дуплекс, парабола і багато інших в оптичних прицілах повністю замінюють мушку та цілик, підвищуючи точність попадання в ціль. Коліматорні приціли (закритого та відкритого типу) представлені продукцією брендів Hakko (Tokyo Scope), Redring, Konus, ВОМЗ (Пілад), Sight mark, EeoTech, Aimpoint, НПЗ та ін. Їх особливість - суміщення прицільної мітки прямо з ціллю, виключаючи проміжні стабілізаційні елементи. Коліматорні приціли особливо цінні для полювання по птаху вліт: встановивши таку оптику, яскрава прицільна точка (в деяких моделях - розширена марка) допоможе точно сфокусуватися на цілі.

Аксесуари для тепловізійної, нічної та денної оптики Кожному, як початківцю, так і досвідченому мисливцю, в Україні та по всьому світу відомо, що від надійного прицілу залежить 90 відсотків точного попадання в ціль. Решта ж 10 - це людський фактор в поєднанні з правильно підібраними аксесуарами для зброї. В асортименті інтернет-магазину «Профоптика» ви знайдете наочники для прицілів, наочники для ПНБ, кришки об'єктивів. Якщо для полювання в темний час доби ви користуєтеся тепловізорами - у нас ви знайдете додаткові пристосування для них - наочники, кабелі та акумулятори для тепловізорів. Для палювання не завадить також запасний контейнер для батарей, тому що ніколи не відомо напевно скільки вона триватиме. Для приладів нічного бачення в каталозі представлені кріплення на каску та шоломи для нічного бачення, за допомогою яких ви зможете управляти машиною або ж полювати в нічний час, не займаючи руки нічним біноклем чи монокуляром, а також відеорекордери для ПНБ. Це допоможе зберегти унікальні кадри екстремального нічного полювання.

Нічна оптика для полювання та спостереження Оптика для нічного полювання та спостереження - це приціли нічного бачення, нічні біноклі та монокуляри нічного бачення. Для того, щоб вести точну прицільну стрілянину в темний час доби і стовідсотково вражати цілі, прийнято використовувати цифрові приціли нічного бачення та приціли з електронно-оптичним перетворювачем (ЕОП). Вони оснащені світячою маркою різної конфігурації в поле зору. В конструкції використовуються електронно-оптичні перетворювачі (ЕОП) 1, 2, 2+ і 3 покоління. А нічні приціли з далекоміром для полювання просто незамінні - без них в темний час доби складно оцінити відстань від стрілка до цілі. Як засоби спостереження, не зайвими будуть прилади Armasight, СОТ, Pulsar, ATN, Дедал, Диполь, НПЗ для полювання вночі, а також біноклі та монокуляри. Перші використовують для роботи ЕОП з 1 по 3 генерації та 2 канали посилення світлового потоку: збільшення в першій і другій генерації - 3х кратне, у другій і третій - кратність збільшення - від 3-х до 10х. Нічні монокуляри для полювання, на відміну від біноклів, оснащені єдиним каналом, відповідно - єдиним ЕОПом, окуляром та об'єктивом. Завдяки оснащенню універсальними адаптерами, деякі моделі успішно поєднуються з екшн-камерами для ефектної нічної фото-і відеозйомки. Популярністю в Україні також користуються нічні біноклі для полювання, охорони, водіння, які в асортименті представлені на сторінках онлайн-каталогу.

Тепловізори Тепловізори для полювання - сучасні оптичні прилади, здатні зробити результат полювання, особливо в нічних умовах, вдалим. Тепловізійні приціли з далекоміром допоможуть виявити підстрелену тварину на відстані декількох кілометрів (залежно від розширення детектора пристрою), або завчасно попередити мисливця про наближення хижого звіра. В Україні цей пункт особливо актуальний з огляду на різноманітність фауни дикої природи. Тепловізійні прилади для полювання сьогодні - пристрої, що надають мисливцеві масу додаткових корисних функцій. В асортименті представлені моделі з лазерним далекоміром, вбудованим відеорекордером, цифровим масштабуванням та багатьма іншими корисними речами. А для того, щоб вирішити, який виріб можна порівняти з вимогами мисливця, крім функціональності, варто врахувати його базові характеристики: дальність та кут огляду, частоту кадру, дозвіл матриці. Вибір професіоналів - тепловізійні приціли для полювання зі знімним об'єктивом, кутом огляду до 7 градусів, частотою кадру не менше 30 в секунду, матрицею 640x480 пікселів і захищеним від вологи, пилу та механічних пошкоджень корпусом. Це продукція брендів Pulsar та їх топових моделей, таких як Trail, Helion, Apex. В Україні популярністю користуються тепловізори Пульсар (Pulsar), оптимальні за технічними характеристиками та вартістю.

Біноклі, підзорні труби та монокуляри У каталозі інтернет-магазину «Профоптика» в широкому асортименті представлені астрономічні, армійські, морські, мисливські, театральні та дитячі біноклі. Спектр використання цих оптичних пристроїв досить широкий, як і широкі їх властивості (ударостійкість, водонепроникність, змінна кратність лінз і т.д.) Широкий спектр виробників, таких як: (КОМЗ) БПЦ, Konus, Nikon, Yukon, Kenko, Pentax, Olympus та ін. Особливо цінуються в Україні біноклі для полювання зі змінною кратністю. Водонепроникні, ударостійкі біноклі з далекомірною шкалою для полювання незамінні: вони не тільки витримають часом суворі умови експлуатації, але і допоможуть точно оцінити відстань між мисливцем і ціллю. Якщо в пріоритеті компактність - зверніть увагу на монокуляри. Вони дублюють функції бінокля, але при цьому їх кут огляду трохи менше, ніж у останнього, і нерідко виникає втома зорового апарату при тривалому використанні. Також ви можете зануритися в захоплюючий світ астрономії. Для цього достатньо відвідати розділ нашого інтернет-магазину, в якому зібрані підзорні труби для спостереження за зірками, зорові труби зі штативом і аксесуари до них.

Кронштейни і кріплення для зброї та прицілів Кронштейни, планки та кріплення для зброї створені для розширення її можливостей - установки оптичного або коліматорного прицілу, ІЧ-ліхтаря, лазерного целевказівника. З цим та іншим додатковим обладнанням виконати поставлене завдання - вразити ціль - істотно легше. Найбільш поширеними фірмами-виробниками на цьому ринку в Україні вважаються ЕСТ, ВОМЗ, Зеніт Беломо, Warne, Weaver, Leuopld Yukon, CCOP, Дедал та ін, а також одна з провідних марок - MAK кронштейни. Слід згадати про варіації самих кріплень, як: ластівчин хвіст, планки Weaver і Picatinny, кронштейни бокові та з верхнім кріпленням. Як правило, зброя, призначена для полювання, випускається без кріплень. Але це дає його власнику можливість самостійно підібрати ті кронштейни для полювання, які сумісні з додатковим обладнанням в арсеналі. В інтернет-магазині «Профоптика» ви можете знайти та підібрати кільця для прицілу різного діаметру та висоти, кронштейни сталеві та силумінові під таку зброю, як СВД, АК, Тигр, Сайга, Вепр, ІЖ, Blaser, Sauer, Benelli, Apel, CZ та ін. Ми пропонуємо вузькоспеціалізовані й універсальні кріплення та кронштейни, що з однаковим успіхом поєднуються як з класичною мисливською гладкоствольною, так і нарізною, і пневматичною зброєю.

Інтернет-магазин «Профоптика» - місце, в якому ви знайдете виключно надійні аксесуари для полювання: оптичні та коліматорні приціли, прилади нічного бачення, тепловізори, біноклі, моноклі та підзорні труби, а також сотні артикулів корисних і практичних аксесуарів - кріплень, кронштейнів, наочників, батарей, кабелів, чохлів і багато інших виробів.

Ми пропонуємо вигідні умови як роздрібним покупцям, так і для оптових закупівель для клієнтів по всій Україні. Незалежно від того, де ви знаходитесь - в Києві, Одесі, Харкові чи Львові - ваше замовлення буде доставлено в повній комплектації, цілості й схоронності в термін, що не перевищує трьох-п'яти робочих днів.

Читать полностью